top of page

"תקנון אתר "פארקליק

כללי:

1. השימוש באתר זה כפוף להוראות תקנון זה וכן לכל הוראה נוספת הקיימת באתר זה ולכל דין.

2. על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי קראת את הוראות תקנון זה וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו באופן מלא.
אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת הנוגעת לעניין זה המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

3. תנאי השימוש באתר זה חלים על כל צפייה/שימוש באתר, במחשב, טלפון סלולרי, טאבלט וכיו"ב.

4. האמור בתקנון זה כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד.

 

המוצרים באתרנו:

המוצרים המוצגים באתר נמצאים במלאי ואנו עושים מאמץ לדאוג כי יסופקו מרגע ההזמנה מהר ככל הניתן. במידה והוזמן מוצר שאינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.

במקרה דלעיל לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי אתר "פארקליק" ו/או כלפי
חברת סנטרל מעוף פרוייקטים בע"מ ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה, לכל מוצר מסופק דף מידע והסבר לגבי אופן השימוש, למידע נוסף וסרטוני הסבר יש להיכנס לאתר.

הזמנה באתר:

1. הזמנות תתבצענה דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקיים באתר. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום וההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.

2. בעת ביצוע ההזמנה נא להקפיד ולמלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנתכם במועד וללא תקלות.

3. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל אישור קבלתו וכן תישלח חשבונית מס בהתאם לפרטים שהוזנו בעת ביצוע ההזמנה.

4. בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל info@cvpltd.co.il
או בטלפון 054-6503322 בימים א'-ה' ובין השעות 10:00-16:00.

 

רכישה באתר

אתר "פארקליק" מאפשר רכישה נוחה וקלה של מתקן לתג נכה פארקליק Parklick ומוצרים נלווים נוספים לשירות אוכלוסיית בעלי מוגבלויות ואספקתם עד ללקוח בכל מקום בארץ.

זכות הרכישה באתר הינה לכל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי הישראליות. תנאי מוקדם לביצוע פעולת הרכישה באתר, הוא קבלת אישור של חברת האשראי לעסקה.

 

 

אמצעי תשלום:

1. חיוב באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. באתר קיימת מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת בתקן PCI DSS המאפשרת ביצוע חיוב בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

2. מערכת זו כוללת נהלי אבטחת נתונים מחמירים ביותר בכל הנוגע לשמירת פרטי כרטיס האשראי של המשתמשים באתר.

3. בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

 

תקני אבטחת התשלום במערכת ובעמוד התשלום:
המערכת והאפליקציה עומדים בתקן המחמיר PCI-DSS LEVEL 1 לאבטחת כרטיס האשראי ובעלי תעודת SSL וכלל התקשורת בהם מאובטחת.

עמוד הסליקה בעל תקן PCI ספק שירותי הסליקה (payment gateway) עומד בתקן PCI DSS Payment Card Industry Data Security תקן אבטחה בינ"ל אחיד של חברות האשראי.


משלוחים וזמני אספקה:

1.כל הזמנה מחויבת בתשלום עבור משלוח ב E-POST או בשליחות כפי שמצוין באתר בשלב ההזמנה.

אנו עושים ככל שביכולתנו להוזיל עלות זו ולכן אנו מסבסדים חלק מעלות המשלוח הן ב E-POST והן בשליחות.

לא ניתן לאסוף את ההזמנה באיסוף עצמי.

2. הזמנות ב E-POST יסופקו תוך 6 ימי עסקים וזאת בכפוף לקבלת אישור מחב' האשראי.

ובשליחות יסופקו ההזמנות תוך 4 ימי עסקים (למעט אזורים כגון: אילת, מושבים וקיבוצים והשטחים בהן יסופקו המוצרים עד 6 ימים ותתכן תוספת לשליחות) וזאת בכפוף לקבלת אישור מחב' האשראי.

3. מוצר שיוזמן לאחר השעה 10:00 בבוקר, בימים א'-ה', יצא למשלוח יום לאחר ביצוע ההזמנה. הזמנות שיתקבלו באתר בימים שישי ושבת יועברו לטיפול ומשלוח ביום א'.

4. המשלוח בשליחות פועל בימים א'–ה' בין השעות 09:00 בבוקר ועד 19:00, כאשר ניתן לעקוב אחר ההזמנה באתר חב' השליחויות, ביום האספקה שליח החברה יוצר קשר לתיאום עם המזמין.

5. הזמנה ב E-POST - לאחר קבלת אישור התשלום תשלח ההזמנה ב E-POST לנקודת החלוקה או הלוקר האוטומטי בו בחר/ה המזמינ/ה. עם הגעת החבילה ללוקר או לנקודת החלוקה, ישלח מיסרון לנמען לצורך הגעה לאסוף ובו מידע הנדרש לצורך איסוף החבילה וקוד אישי לפתיחת הלוקר. במידה והנמען לא יגיע בתוך 72 שעות לאיסוף מלוקר אוטומטי או תוך 7 ימי עסקים לאיסוף מנקודת חלוקה, תוחזר החבילה לחברה. ימי עסקים הנם ראשון עד חמישי - שישי, שבת וימי חג לא יחושבו כימי עסקים. 

לרשימת נקודות החלוקה ב E-POST

6. התשלום עבור המשלוח ב E-POST או בשליחות יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

7. יש לשים לב כי זמני האספקה כפי שמצוינים בתקנון זה, הנם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון.

8. בכל מקרה בו יוחזר המשלוח לחברה עקב אי איסוף ההזמנה על ידי המזמינ/ה מנקודת החלוקה / הלוקר לאחר קבלת הודעה כי המשלוח ממתין לאיסוף או אי מענה לשליח, רשאית החברה לחייב עבור השליחות בפעם השנייה.   

 

ביטול עסקה:

1. בקשה לביטול או שינוי עסקה מהסיבות המופיעות בחוק הגנת הצרכן תעשה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר. יש ליצור קשר בכתב עם מחלקת ההזמנות במייל info@cvpltd.co.il  ולעדכן בדבר בקשת הביטול.
2. החזרת מוצר תתבצע בהתאם לנדרש בחוק עד 14 יום מיום קבלת המוצר בצרוף חשבונית ובתנאי שהמוצר תקין, שלם, שלא נעשה בו שימוש ובאריזתו המקורית.

3. הסכום ששולם יוחזר באמצעות זיכוי כרטיס האשראי ששמש ברכישה ובאותו אופן הסכום שיוחזר יהיה מחיר המוצר בניכוי 5% כולל דמי משלוח וטיפול.

4. האחריות ותשלום עבור הגעת המוצר בשלמותו לחברה תחול על הלקוח.

 

תנאי שימוש:

בעת כניסה ושימוש באתר "פארקליק" בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות אך לא רק ביצוע רכישה באמצעות האתר, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

האתר "פארקליק" אינו מחייב אף לקוח ו/או גולש באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח אשר השלים רכישה באתר מצהיר בזאת כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינו מעל גיל 18.
 

הגבלת אחריות

השרות באתר "פארקליק" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה.


מדיניות פרטיות:

אתר "פארקליק" מתחייב לעשות כמיטב יכולתו באמצעים העומדים לרשותו לשמור על סודיות פרטי הלקוחות שנמסרו בעת הרכישה.

לצורך שיפור אבטחת המידע אתר "פארקליק" מאבטח את פרטי האשראי עפ"י דרישת התקן החדש PCI של חברות האשראי וזאת בנוסף לפרוטוקול ה SSL. החיוב בפועל מתבצע לאחר הצפנה וערבול פרטי האשראי ופרטים אלו אינם נשמרים במערכת האתר.

הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים ופרטי התשלום הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה.

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר.
 

קניין רוחני וזכויות יוצרים:

המידע והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של בעלי אתר "פארקליק" ו/או חברת סנטרל מעוף פרוייקטים בע"מ ו/או מי מטעמה במידע או בתמונות או בתוכן כתוב המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר "פארקליק".

 

סימנים מסחריים:

המוצר הינו פטנט רשום ושם המוצר "פארקליק" או "Parklick" וכן הדומיין של אתר זה ושל החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני מסחר (בין אם נרשמו ובין אם לאו) של חברת סנטרל מעוף פרוייקטים בע"מ ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.

מתקן_לתו_נכה.jpg
bottom of page